ÄRIKINGITUSED - PARIM TÄNUAVALDUS JA REKLAAM ÜHES

reklaamkingitused karamellkommid
Ärikingitused on ideaalseim viis tänada ja seeläbi turundada oma ettevõtet. Meie arvame, et magusad kingitused on parimad ja seetõttu pakume just neid.  Parimaks emotsioone kandvaks personaalseks kingituseks on käsitööšokolaad või käsitöökommid Teie ettevõtte kujundusega, kuhu saab lisada logo, sõnumi ja õnnitluse. Meie valikust leiad ka Eesti käsitöötooteid, sest mis siin salata, eestimaine tuleb alati südamest ja läheb südamesse.

PÜHAD - AEG ÜLLATADA KLIENTE JA TÖÖTAJAID

Firmakingitused on alati aus sees pühade ajal. On selleks siis jõulupidu, sõbrapäev, naistepäev, firma sünnipäev või millegi uue algus. Magus firmameene on kui aegumatu klassika, mis ei jää riiulile seisma. 

JÕULUKINGITUSTELE  MÕTLE JUBA VARAKULT

Kogemused näitavad, et kunagi pole liiga vara jõulukingituste peale mõelda. See on aeg, mil saad väärikalt tänada oma kliente ja koostööpartnereid ning oma kuldset tiimi – töötajaid. 
Mesi, šokolaad, kommid, mis muud paremat jõulude ajal kinkida. Meie tootevalikust leiad käsitööd, mis on kvaliteetne ja eestimaine. Kohalikud, kodumaised tootjad on need, keda meie hindame ja keda kindlasti ka teie kliendid ja partnerid hindavad. 

SÜNNIPÄEVADEL ÜLLATA TÖÖTAJAID JA ÄRIPARTNEREID

jõulukingitused ärikingitused
Paljud ettevõtted üllatavad oma töötajaid ka nende sünnipäevadel. Selline isiklik tööandja kompliment näitab töötajale, et Sa oled tõepoolest tähtis. See motiveerib meeletult! Teie koostate aastase sünnipäevade graafiku ja meie tarnime vastavalt vajadusele. Just nii paindlikud me olemegi! 

FIRMAÜRITUSTEL ÜLLATA MAIUSTUSEGA, MIS KANNAB FIRMA VÄÄRTUSI

Magusaid ärikingitusi on lõbus jagada ka erinevatel firmaüritustel. Oma firma logoga maiustused on ideaalsed ettevõtte turundamisel, see on parim reklaam ja tänuavaldus ühes.

ärikingitused šokolaad karamell